TR | EN
NETLOG LOJİSTİK GRUBU FİRMALARI

NETLOG GLOBAL FORWARDING hizmetleri hakkında daha fazla bilgi için;

+90 (212) 622 50 30

Netlog Lojistik Grubu, 2011 senesinde Türkiye'nin en köklü ve büyük konteyner forwarding firması Konteyner Taşımacılık ve Ticaret A.Ş. (NETLOG GLOBAL FORWARDING) firmasının %75 hissesini satın alarak Konteyner piyasasına adım atmıştır.

1989 Senesinde kurulan NETLOG GLOBAL FORWARDING, Türkiye’nin en eski ve köklü konteyner forwarding şirketlerindendir. Türkiye ticaretinin global piyasalarla tanıştığı senelerde hizmet sağlayan sayılı firmalardan olan NETLOG GLOBAL FORWARDING, 25 senelik sektör deneyimiyle 2014 senesinde de müşterileri için fark yaratmaktadır. Bugün EEMEA (Eastern Europe, Middle East ve Afrika) bölgesindeki en tanınmış ve güvenilir firmalardan olan NETLOG GLOBAL FORWARDING, 2013 senesinde ağırlıklı olarak Uzak Doğu ve Afrika ile Türkiye arasında 49.000 TEU üzerinde taşıma organizasyonunu başarıyla, zamanında ve hasarsız gerçekleştirmiştir.

APL, UASC, CMA ve MSC gibi deniz taşımacılık firmalarının yerel çözüm ortağı olmuştur. Yapmış olduğu hacim taahhütlerine istinaden “Özel Yer Reserve / Block Slot Reservation” anlaşmalarıyla müşterisin yükünün her zaman hareket etmesini sağlayacak yapıyı garanti altına almıştır.

NETLOG GLOBAL FORWARDING İle Çalışmanın Avantajları

› Ciddi Fiyat Avantajları
› NETLOG GLOBAL FORWARDING‘nin Gemi Hatlarıyla Özel Yer Garanti Anlaşmaları
› Uzman Müşteri Hizmetleri
› Ödeme Vade Yönetimi
› Tek Çatı Altında Tüm Hizmetleri Alabilme

NETLOG GLOBAL FORWARDING Ana Hizmetleri

› Full Container Load Transport
› İthalat/İhracat Gümrükleme Hizmeti
› Kendi Depolarında Antrepo Hizmeti (Halkalı/Ambarlı/Dilovası/Erenköy Gümrükleri)
› İhracat Konsolidasyon ve İç Taşıma Hizmeti