TR | EN
KURUMSAL İLETİŞİM
ARŞİV
2011 2012 2013
B&G Store'un Tekstil Lojistiği Alanındaki Faaliyetlerini Netlog Lojistik Üstlendi
23.01.2014
Paylaş
Türkiye'nin lider lojistik firması Netlog Lojistik, önde gelen çocuk giyim markası B&G Store ile depolama, iade yönetimi, mağazalar arası ürün transferi ve İstanbul içi perakende mağaza dağıtım operasyonu kapsamında yeni bir iş ortaklığına imza attı.

Müşteri ihtiyaçlarını belirleyerek lojistik çözümler sunan ve hizmetlerini, müşteri talepleri doğrultusunda geliştiren ve yenileyen Netlog Lojistik, müşteri memnuniyeti doğrultusunda, en kaliteli servisi, hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmak için çalışmalarını kurumsal bir anlayış ile devam ettirmektedir.

2000 yılında en iddialı çocuk giyim markası olma amacıyla yola çıkan B&G Store markası, kendi üretimi olan koleksiyonlarının yanı sıra, dünya modasının çocuk giyim sektöründeki Bikkembergs, Patrizia Pepe, Baby Graziella ve Brooksfield gibi en önde gelen markalarının çocuk line’larını da aynı çatı altında toplamıştır. Türkiye genelinde ve yurt dışında büyük alışveriş merkezleri olmak üzere, hali hazırda 65 adet mağazası bulunan B&G, Türkiye’de çocuk giyiminde lider marka konumuna ulaşmıştır.

B&G Store, Türkiye’de ihtiyaç duyduğu lojistik alanındaki hizmet ve faaliyetleri için, müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak kabul eden, teknolojiye yaptığı yatırımlarıyla sektöründe öncü olan lider kuruluş Netlog Lojistik’i seçmiştir.