TR | EN
KURUMSAL İLETİŞİM
ARŞİV
2011 2012 2013
Fresenius Medical Care'de Yurt İçi Dağıtım Operasyonları için Netlog'u Seçti
19.01.2015
Paylaş
Kronik ve Akut böbrek yetmezliği tedavileri için diyaliz ürünleri ve hizmetleri konusunda, Türkiye ve dünyada sektörünün öncü kuruluşlarından olan Fresenius Medical Care, Türkiye çapında ürünlerinin dağıtımı için Netlog ile anlaştı.

Türkiye'de diyaliz tedavi hizmeti, diyaliz ve ekstrakorporeal tedavilere yönelik ürünlerin pazarlama ve satışı ile renal ilaç-ecza deposu alanlarında faaliyet gösteren Fresenius Medical Care, 120 ülkede 90.000'den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir.

Netlog Lojistik, sözleşme kapsamında, Fresenius Medical Care'e, paletli parsiyel taşımacılık hizmeti ile birlikte depo teslim hizmeti sunacak ve ürünlerini Türkiye'nin her noktasına ulaştıracaktır.

Netlog Lojistik, dağıtım filosunun çoğunluğunda bulunan lift'li(asönsörlü) taşıma sistemi sayesinde Fresenius Medical Care'in paletli yüklerini güvenli, zamanında ve hasarsız bir şekilde teslim edecektir. Netlog Lojistik kurduğu Netsafe arşiv yönetim sistemi ile Fresenius Medical Care'in talebi doğrultusunda, anında teslimat görüntüsü göndererek firmanın kendi içindeki işleyişini hızlandıracaktır.

Netlog Lojistik, geniş hizmet kategorisi, yaygın hizmet ağı, müşteri odaklı yaklaşımı ve her işe değer katarak çalışan yaratıcı ekibi ile her sektörden marka ve firmanın tartışmasız tercihi olmaya devam etmektedir.