TR | EN
KURUMSAL İLETİŞİM
ARŞİV
2011 2012 2013
Netlog Lojistik SAÜ Öğrencileri ile Lojistik Zirvesi'nde Buluştu!
10.12.2014
Paylaş
Netlog Lojistik, Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölümü ve
21 Gün 37 Derece İş Topluluğu tarafından düzenlenen "Lojistik Zirvesi'ne" katıldı.

SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen ve moderatörlüğünü Sakarya Üniversitesi İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölüm Başkanı Doç. Dr. Hakan Tunahan'ın yaptığı panele konuşmacı olarak, Netlog Lojistik Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı A. Cumhur Ön katıldı.

Lojistikte Küresel Rekabet, Türkiye için Fırsat ve Tehditler konusu üzerine gerçekleştirilen oturumda, 'Lojistikte Kotasız Avrupa', 'Lojistik İş gücü ve Üniversiteler', 'Ortaklıklar, İşbirlikleri ve Birleşmeler', 'Kırılgan Dünya Ekonomisinde Lojistik', 'Tedarik Zincirinin Güvence Altına Alınması', 'Lojistikte Gelecekte Maliyet Baskısı', 'Kabotaj Taşımacılığının Geleceği', 'Küresel Rekabette Küçük ve Orta Ölçekli Lojistik Sağlayıcılar', 'Türk Taşıma Mevzuatının Sınırları', 'Lojistik Dernekleri İşbirlikleri' konuları tartışıldı.

Netlog Lojistik Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı A. Cumhur Ön, öğrencilere, "Yaptığınız ya da yapacağınız işlerin tümüne vakıf olun. Öğrenme konusunda teknolojiyi yakından takip edin" tavsiyelerinde bulundu.

Panelin soru cevap kısmının ardından Netlog Lojistik Kurumsal Satış Genel Müdür Yardımcısı A. Cumhur Ön'e teşekkür plaketi verildi.