TR | EN
KURUMSAL İLETİŞİM
ARŞİV
2011 2012 2013
Netlog Lojistik, Sektöründeki Uzmanlığı ve Tecrübesi ile Aydınlı Grup’un İade Lojistiğindeki Tercihi Oldu
13.02.2014
Paylaş
Türkiye'nin ve dünyanın birçok ünlü markasını portföyüne katarak, 2014 yılına hızlı bir başlangıç yapan Netlog Lojistik, perakendeden, gıdaya kadar birçok farklı sektörde müşteri portföyünü genişletmeye devam ediyor.

Değişen müşteri ihtiyaçlarını yakından izleyen ve sektörde alternatif lojistik hizmetleri sunan Netlog Lojistik, Aydınlı Grup'un Tekstil Lojistiği kapsamındaki iade operasyonlarını üstlenerek, Türkiye’deki en önemli markaların tercihi olmaya devam ediyor.

’’İnsan’’ ve ‘’Teknolojiye’’ yaptığı yatırımlarla, müşterilerine sunduğu hizmeti her an için yenileyen ve geliştiren Netlog Lojistik, bu anlamda da, iş ortaklarının ve müşterilerinin tartışmasız tercihi olmaya devam etmektedir.

Dünya modasının öncü markaları olan Pierre Cardin, Cacharel ve U.S. Polo Assn. markalarının ana lisans sahibi, 3.500’e yakın çalışanı, 223’ü Türkiye’de, 65’si yurt dışında olmak üzere 300’e yakın perakende mağazası ve 300 Corner satış noktası ile toplamda 80.000 m2 satış alanı ve 1965’den beri, Türkiye'nin moda perakendeciliği alanında lider kuruluşlarından olan Aydınlı Grup, dünya çapında 60’ın üzerinde ülkeye de ihracat yapmaktadır.

Aydınlı Grup, yönetim olarak; her zaman ve her yerde iş birliklerinde ve ortaklıklarında “işi ehline verme’’ ilkesinin en önemli stratejisi ve değeri olduğunu önemle belirmiştir. Bu anlamda Türkiye'nin lider lojistik firması olan Netlog Lojistik’i tercih etmesi çok anlamlı ve isabetli bir karardır.