TR | EN
KURUMSAL İLETİŞİM
ARŞİV
2011 2012 2013
Netlog Lojistik Türkiye'nin Lider Gıda Firmalarından Barilla ile Anlaşma İmzaladı
17.02.2014
Paylaş
Türkiye'nin lojistik servis lideri Netlog Lojistik, yaygın hizmet ağını gıda sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Barilla Gıda A.Ş ile güçlendirmeye devam ediyor.

Netlog Lojistik, Barilla Gıda A.Ş ile antrepo hizmet sözleşmesi kapsamında başarılı bir iş birliğine imza attı.

Barilla markası, sözleşme kapsamında tüm ürünlerini gıda lojistiği alanında uzman kadrosu ile hizmet sunan Netlog Lojistik’e emanet etmiştir. Gebze/Kocaeli'nde bulunan, 8.000 m2’lik A Tipi Genel Antreposunda depolama ve elleçleme faaliyetleri gibi tüm antrepo hizmetlerini Barilla’ya sunan Netlog Lojistik, tüm işleyişini kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini sağlamak üzerine kurmuştur.

1974 yılında Bolu’da kurulan Barilla Gıda A.Ş., 1994 yılında dünya makarna devi Barilla (İtalya) ile kurduğu ortaklıkla pazar liderlerinden biri konumuna geldi. Barilla Gıda A.Ş Türkiye’de; Filiz, Barilla, Wasa ve Gran Pavesi markalarının üretim, ithalat ve dağıtımını gerçekleştirmektedir. Halen bünyesindeki 422 çalışanı, Bolu’da en modern teknoloji ile üretim yapan makarna fabrikası ve yaygın dağıtım ağı ile Türkiye'nin lider gıda firmalarındandır.

Barilla etik değerlerini sunarken “Her malzemenin seçiminden, bitmiş ürünün dağıtılmasına kadar “Sağlıklı beslenme prensibine saygılı faaliyetlerde bulunmayı” müşterilerine taahhüt etmektedir. Bu prensiple hareket eden marka gıda lojistiğinde Netlog Lojistik’i tercih etmiştir.