TR | EN
KURUMSAL İLETİŞİM
ARŞİV
2011 2012 2013
Netlog Lojistik, Yıldız Holding ile İş Hacmini Büyüterek Yeni Yatırımlara İmza Atıyor
18.02.2014
Paylaş
Müşteri beklentileri için yenilikçi çözümler üreten Netlog, kaliteli hizmet anlayışını, teknoloji alanında yaptığı yatırım ve yeniliklerle birleştirerek, müşterilerine hızlı ve güvenilir şekilde sunmaya devam ediyor.

2014 yılı araç yatırım planı dahilinde Netlog Lojistik, Yıldız Holding ile 60 adet yeni çift katlı (Double Deck) soğutuculu römork, çekici yatırımı yapmak ve işletmek üzere 3 yıllık yeni bir sözleşme imzaladı.

Araçlar projeye kapsamında, Yıldız Holding iştiraklerinin distribütör ve zincir mağaza sevkiyatlarında kullanılmak üzere sisteme dahil edilecektir.

Çift katlı olma özelliğine sahip araçlar aynı anda 66 palet ürünün, aynı römorklar içinde taşınmasıyla, araç iç hacimlerinin daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayacak, araç içinde tek katlı yüklemeye kıyasla %30 daha fazla ürün taşıma imkanını ve aletli yükleme, boşaltma sürelerinde de 2 saate yakın bir zaman tasarrufunu müşterisine sunacaktır.

Soğutucu ve römork özelliklerine göre, -24 C / +20 C arasında soğutma yapan araçlar; soğuk, donuk ve serin ürünlerin taşınabilmesine olanak sağlayacak, araçların sürekli olarak izlenebilmesi için GPRS araç takip sistemi, entegre ısı kontrol ve online teslimat takip programı bulunacaktır. Netlog Filo takip merkezi, tüm araçlarında 7 gün/24 saat ısı ve konum takibi yaparak, müşterilerine raporlama ve olası problemlere karşı anlık müdahale edebilme imkanı sağlamaktadır.

Lojistik süreçlerinde ve projelerinde mükemmelliği hedefleyen Netlog Lojistik, sözleşme kapsamında yapacağı yaklaşık 8 Milyon Euro’luk yatırım ile hayata geçireceği projeyi Nisan 2014’te Yıldız Holding’in hizmetine sunmayı hedeflemektedir.