TR | EN
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

BİZİM İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

"Yüzde 100 Türk sermayeli olan NETLOG Lojistik Grubu, bunun bilincinde bir firma olarak var oluşunun faydalarını, etki ettiği çevreyle paylaşmaya çalışmaktadır."
Ciro büyümesi kadar, bu büyümenin devamlı olmasının sağlanması, sosyal olanakların ve çevreye faydanın en üst seviyelere çıkarılması da önemlidir. Sürdürülebilirlik planı bunları nasıl yaptığınızı veya yapmayı planladığınızı yazıya dökmenize verilen isimdir. Bugün birçok firma Sürdürülebilirlik Raporunu, Çevre Raporuyla karıştırmaktadır. Her ne kadar çevre raporu Sürdürülebilirlik Raporunun bir parçası olsa da, bu raporun sadece bir kısmıdır. Bir şirketin varoluşu boyunca direk ve dolaylı olarak etki ettiği tüm paydaşları ve çevresine sağladığı kısa ve uzun dönemli faydaları ve bunların yansımalarına firmanın sürdürülebilirlik etkisi denir. Sürdürülebilirlik stratejisi olan firmalar, maddi olarak sağladığı kazançlar haricinde varoluşunun çevresine yarattığı diğer tüm artı değerleri yaratmaktan, çalışanlarına, insanlığa ve çevreye faydalı olmaktan yükümlüdür.

Yüzde 100 Türk sermayeli olan NETLOG Lojistik Grubu, bunun bilincinde bir firma olarak var oluşunun faydalarını, etki ettiği çevreyle paylaşmaya çalışmaktadır.