TR | EN
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

ORGANİZASYON VE HEDEFLER

Netlog Amaç ve Hedefleri

1. Etik, şeffaf ve paylaşımcı yaklaşımımız sayesinde öne çıkan, müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler tarafından tercih edilen, kalite ve servis standartlarını en üst seviyeye çıkartmış bir şirket olacağız.

2. Sağladığımız sosyal şartlar, yeni iş imkanları ve ekonomik büyüme sayesinde ülkemizin planladığı büyümeye katkıda bulunacağız. İçinde bulunduğumuz çevreye katkıda bulunarak insanların yaşam şartlarının iyileştirilmesinde rol oynayacak ve ekonomik kalkınmanın devam etmesinde rol alacağız.

3. İş ortaklarımızla olan ilişkilerimizin daha uzun soluklu olmasını sağlayacak ve onlarla birlikte büyüyeceğiz.

4. İşini sahiplenecek, NETLOG'u daha ileriye taşıyacak kalifiye ve motivasyonlu çalışanları firmamıza çekeceğiz. Firmanın insan altyapısını, NETLOG'un verdiği kalite sözlerini tutabilecek kişilerden oluşturacağız.

5. Yaptığımız tüm işlerde kanunlara uyacak, insan sağlığına önem vereceğiz. Çalışanlarımızın iş kazalarına girmemesi için gerekli tüm önlemleri alacağız, bu tür problemlerin işimizi tehlikeye atmamasını sağlayacağız.

6. Yaptığımız işlerde çevreye verdiğimiz zararı minimize edeceğiz, çalışanlarımıza huzurlu, temiz ve sağlıklı bir iş ortamı yaratarak daha motive çalışmalarını sağlayacağız. Bizden sonraki nesillerin dünyadan en az bizim kadar faydalanabilecekleri bir çevre bırakmak için elimizden geleni yapacağız.